Оголошення щодо реалізації програми проект USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ»

Дата: 08.04.2019 13:46

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій (НУО) та державних установ для співпраці з метою створення нових економічних можливостей на Сході України. Через програму грантів Проект USAID допоможе громадянам, які постраждали від конфлікту, отримати необхідні знання для відкриття своєї справи (бізнесу), а підприємствам – покращити свою діяльність, вийти на нові ринки і розвиватися завдяки сталим та інклюзивним бізнес-моделям.

Проект «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID. Проект триватиме п’ять років (2018-2023). Для подолання наслідків конфлікту на Сході України Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзу (ЄС) та за їх межами. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному розвитку регіону.

Більш детальну інформацію та повний текст оголошення можна знайти на сторінці: https://www.dai-global-grants.com/UkraineERA