І та ІІ місце в районному конкурсі хореографічних колективів «Чарівний каблучок». Вітаємо колективи «Натхнення», «Шоколад» та керівників Вовчок Наталію Олексіївну і Самойлеко Інну Миколаївну за високі досягнення.

Дата: 15.04.2019 14:45

І та ІІ місце в районному конкурсі хореографічних колективів «Чарівний каблучок». Вітаємо колективи «Натхнення», «Шоколад» та керівників Вовчок Наталію Олексіївну і Самойленко Інну Миколаївну за високі досягнення.

13 квітня 2019 року  відбувся районний конкурс «Чарівний каблучок», в якому прийняли участь танцювальні колективи Андріївського центру культури та дозвілля.

Дипломом та подарунковим сертифікатом на суму 750 гривень за зайняте І місце був нагороджений танцювальний колектив «Натхнення», керівник Вовчок Наталія Олексіївна

Дипломом та подарунковим сертифікатом на суму 500 гривень за зайняте ІІ місце був нагороджений танцювальний колектив «Шоколад», керівник Самойленко Інна Миколаївна

Вітаємо колективи та керівників за успіхи та високі досягнення.