Шановні мешканці Андріївської громади! Щиро вітаю вас з одним із головних державних свят – Днем Конституції України! З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя.

Дата: 26.06.2020 10:11

Шановні мешканці Андріївської громади!

Щиро вітаю вас з одним із головних державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. У цей день, 24 роки потому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України. Цей документ закріпив правові основи нашої країни, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та дотримуватися її законів.

Миру та спокою нашій благословенній Україні, і віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, справжньою правовою європейською державою.

З повагою голова Андріївської громади                           Микола Діхтенко