УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ! Кожен пенсіонер може замінити паперове пенсійне посвідчення на пластиковий документ з функціями банківської картки.

Дата: 31.08.2020 09:39

УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ!
Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) актуальне для:
? отримання пенсійних виплат;
? сплати комунальних послуг і покупки товарів онлайн;
? контролю руху коштів на рахунку;
? входу на вебпортал Пенсійного фонду, де відкрито доступ до інформації з пенсійної справи, подання заяви, замовлення довідок для оформлення субсидії та ін.
Хочеш подати заяву на виготовлення ЕПП? Це просто!
1. Увійди в Особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою електронного цифрового підпису або за номером телефону чи банківської карти.
2. Обери в меню ліворуч «Щодо пенсійного забезпечення» пункт «Заява на виготовлення електронного пенсійного посвідчення», заповни заяву та прикріпи скан-копії необхідних документів.
3. Сформуй заяву та завір її електронним цифровим підписом.
Майбутні пенсіонери можуть отримати ЕПП при зверненні за призначенням пенсії «В один дотик».
Для цього в особистому кабінеті Вебпорталу потрібно натиснути на пункт «Заява на призначення пенсії» і в анкеті, що з’явиться, в пункті «Бажаєте отримати пенсійне посвідчення» обрати «Електронне», заповнивши відповідні поля.
#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #Донеччина #ЕПП #ПенсійнийфондУкраїни #пенсія #ЕЦП #картка #посвідчення #електроннепенсійнепосвідчення #PensionFundofUkraine #Ukraine