ЯК ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ ТА НАЙМАНИМ ПРАЦІВНИКАМ ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ПЕРІОД ЗДІЙСНЕННЯ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Дата: 24.12.2020 12:59

Держава виплачує одноразову матеріальну допомогу у розмірі 8000 грн. на період здійснення обмежувальних протиепідеміологічних заходів. Допомогу можна отримати шляхом подачі фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками суб’єктів господарювання заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги. Заява подається в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг за посиланням: https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam або з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) до 31 грудня 2020 року (критерії та детальна інструкція додається).