УВАГА!  ВАЖЛИВІ ЗМІНИ! Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує про те, що 26.01.2021 набрала чинності Постанова правління Пенсійного фонду України

Дата: 15.02.2021 14:46

УВАГА!  ВАЖЛИВІ ЗМІНИ!

Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує про те, що 26.01.2021 набрала чинності Постанова правління Пенсійного фонду України від 12.11.2020 № 21-1 "Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 10.11.2006 № 18-1" (далі – Постанова № 21-1) зареєстровану в Міністерстві юстиції України 12.01.2021 за №34/35656.

Постановою № 21-1 внесені зміни відповідно до пункту 17-1 "Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 № 637 та визначено, зокрема, процедуру підтвердження періодів роботи, що зараховуються до стажу набутого до 1 січня 2004 року, якщо в трудовій книжці є записи з виправленнями або не достовірні (неточні) записи про періоди роботи на підприємствах, в установах, організаціях (їх правонаступниках), розташованих на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіці Крим та місті Севастополі.

Підтвердження таких періодів стажу здійснюється комісіями з питань підтвердження стажу роботи, що дає право на призначення пенсій, які створено при головних управліннях Пенсійного фонду України в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Ознайомиться зі Змінами можна за посиланням: