До уваги роботодавців! Форму звіту 4-ПН оновлено! Мінекономіки наказом від 18.03.2021 № 563 затвердило Форму звітності 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці" та Порядок

Дата: 19.04.2021 13:39

До уваги роботодавців! Форму звіту 4-ПН оновлено!

Мінекономіки наказом від 18.03.2021 № 563 затвердило Форму звітності 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці" та Порядок її подання.

Форма № 4-ПН заповнюється в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.

Інформація подається не пізніше ніж за 2 місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення в разі звільнення державних службовців) до міських, районних і міськрайонних центрів зайнятості та філій регіональних центрів зайнятості за місцем провадження їх господарської діяльності.

Критерії масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця (одноразового або протягом 3 місяців), крім випадку ліквідації юридичної особи, визначені у статті 48 Закону України "Про зайнятість населення"