ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіті зі стратегічної екологічної оцінки

Дата: 13.05.2021 14:11

ПОВІДОМЛЕННЯ

Генеральний план поєднаний з Детальним планом території с. Роганське Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області та Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану, поєднаного з Детальним планом території с. Роганське Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області

Мета, склад та зміст детального плану території.  Генеральний план розроблений з метою визначення територіальних ресурсів для житлової та громадської забудови в межах населеного пункту  та внесення  пропозиції щодо їх раціонального використання, уточнення функціонального використання території, визначення всіх планувальних обмежень та чисельності населення на перспективу В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені основні принципи планування та використання території. У звіті зі стратегічної екологічної оцінки здійснено оцінку впливу від реалізації планової діяльності (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров'я та добробут населення (небезпека для здоров'я населення, соціально- економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Основні техніко-економічні показники.

№№ п/п

Найменування показників

Од. виміру

Існуючий стан

Етап 15-20 років

Населення

тис. чол.

Територія в межах населеного пункту , всього

39,2

9,8

сільськогосподарських угідь, всього

19,8

у т.ч. будівлі сільськогосподарського призначення

6,7

горіховий сад

11,6

пасіка

Інші території, всього

14,9

24,6

у т.ч. туристична інфраструктура

1,8

санітарно-захисні, водоохоронні зелені  насадження

14,6

неугіддя

14,6

вільних територій, придатних під забудову

пасовища

8,2

Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник –Андріївська сільська рада.

Розробник –ТОВ «ГІС ІНЖИНІРІНГ»

Підстава розроблення – рішення Андріївської сільської ради №VII/33-1119 від  25.03.2020 «Про розроблення Генерального плану села Роганське Слов’янського району Донецької області містобудівної документації – Генеральний план поєднаний з Детальним планом території с. РоганськеАндріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

Інформація про місце і строки ознайомлення - з проектом Генерального плану та Звітом із стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися з 13.05.2021 по 14.06.2021 за адресою: 84192, Донецька обл., Слов’янський район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б, або на сайті https://andriivska-gromada.gov.ua/.

Інформація про посадову особу  відповідальну за організацію розгляду пропозицій:відділ земельних ресурсів, АПК,.екології та благоустрою Андріївської сільської ради

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій – пропозиції до проекту приймаються в строк з 13.05.2021 по 14.06.2021.

Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням П.І.Б, місця проживання, особистого підпису, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань – 22.06.2021 о 10.00 84192, Донецька обл., Слов’янський  район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б

Інформація стосовно запланованих заходів знаходиться за адресою: 84192, Донецька обл., Слов’янський  район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б, або на сайті https://andriivska-gromada.gov.ua/.

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не вимагається.