ОГОЛОШЕННЯ! Андріївська сільська рада оголошує конкурс на вакантну посаду до місцевої пожежно-рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради. Подача заявок приймається до 04 червня 2021 року(включно).

Дата: 01.06.2021 08:58

На роботу до місцевої пожежно-рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради приймаються громадяни, які досягли вісімнадцятирічного віку і здатні за своїми професійними якостями та станом здоров’я виконувати обов’язки, що покладаються на них за посадою