ОГОЛОШЕННЯ! 25 СЕРПНЯ 2021 року о 14.00 годині в адміністративній будівлі Андріївської сільської ради (зал засідання) за адресою: с. Андріївка, вул. Мирру,7а відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Порядок денний додається.

Дата: 02.08.2021 10:37

25 СЕРПНЯ 2021 року о 14.00 годині в адмінбудівлі Андріївської сільської ради (зал засідання) за адресою: с. Андріївка, вул. Мирру,7а відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про підсумки виконання бюджету Андріївської СТГ за 1 півріччя 2021 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний спеціаліст Фінансового відділу Андріївської сільської ради

2.Про розгляд прогнозу бюджету Андріївської СТГ на 2022-2024 роки.

Інформує: Мансвєтова Валентина Михайлівна, начальник фінансового відділу Андріївської сільської ради.

3.Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Андріївської сільської ради за 1 півріччя 2021 року.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово – комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

4. Про стан пожежної безпеки на території Андріївської сільської ради в осінньо - зимовий період 2021-2022 роки.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту

5.Інші питання.