Всеукраїнський благодійний онлайн-форум для управлінців середньої та вищої ланок підприємств та організацій

Дата: 09.09.2021 16:35

Власна справа, визнання, слава – успішні люди знають про ці слова не з чуток. Хтось скаже, що важко дійти до цього рівня і він буде правий. Майже усі успішні люди не раз боляче падали в житті, але вставали, знаючи, що потрібно підійматися, адже на кону гідність та успіх майбутнього.

Доводимо до відома, що з метою посилення економічного розвитку керівників підприємств та організацій України, а також формування ефективної моделі працевлаштування інвалідів. Громадськими організаціями Rotary Club Innovaiional та «Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу» ініційовано проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman - «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Метою Благодійного Форуму є залучення коштів на працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю - створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку, а також покращення ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку та працевлаштування людей з інвалідністю.

Триватиме Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2020 року.

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: 0961365527 - Назар Мазур (менеджер проекту) або перейти за посиланням: https://www.rotary-innovational.com/.