01 жовтня 2021 року в Андріївській громаді відбулося засідання робочої групи на якому розглядали питання сплати акцизного податку суб’єктами господарювання за 9 місяців 2021 року.

Дата: 01.10.2021 12:14

01 жовтня 2021 року в Андріївській сільській раді  проведено засідання робочої групи з питань проведення моніторингу реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольних напоїв та тютюнових виробів та аналізу сплати акцизного податку, створеної розпорядженням сільського голови 12.04.2021 р.№ 37.

На засідання робочої групи були запрошені суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю на підвідомчій території. Було розглянуто питання сплати акцизного податку суб’єктами господарювання за 9 місяців 2021 року.

За результатами засідання вирішено робочій групі провести аналіз сплати акцизного податку за 2021 рік та надати його на розгляд  робочої групи в січні місяці 2021 року.