З 30.09 по 01.10 у м.Рівне Державною службою України з надзвичайних ситуацій для рятувальників та добровільних пожежних команд проводились практичні командні навчання «Weber Rescue Days», участь в яких за підтримки GIZ взяла команда Андріївської ТГ

Дата: 03.10.2021 17:17

У період з 30 вересня по 01 жовтня 2021 року у місті Рівне Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) для рятувальників ДСНС та добровільних пожежних команд проводились практичні командні навчання «Weber Rescue Days».

В рамках реалізації проєкту «Підтримка державного та муніципального управління надзвичайними ситуаціями на Сході України» (Меморандум про співпрацю із GIZ від 24.03.2021 року) команда Андріївської сільської територіальної громади в кількості 7 осіб прийняла участь у навчаннях з обміну досвідом у створенні волонтерських пожежних команд, які відбулись на території Білокриницької ТГ Рівненської області.

Щиро дякуємо GIZ за надану можливість участі у заході та нові знання!