Шановні батьки, безпека дітей залежить від Вас

Дата: 22.10.2021 14:40

Часто дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя. У період, коли діти залишаються одні, їм зазвичай бракує уваги та з’являється бажання спробувати щось нове без відома батьків. Дитячі пустощі з вогнем, самостійні прогулянки до місцевих ставків, залишених будівель тощо — найпоширеніші причини надзвичайних подій з трагічними наслідками.

Тож, враховуючи трагічну статистику, рятувальники звертаються до батьків із проханням подбати про безпеку своїх дітей. Зокрема:

• Тримайте запальнички та сірники в недоступних для дітей місцях і розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

• Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, що можуть виникнути.

• Перевірте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім самостійно користуватися побутовими приладами.

• Не дозволяйте самостійно відвідувати ставки, лісові зони, будівельні майданчики.

• Виховуйте у малечі навички безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом тощо.

• Обов’язково розкажіть, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером «101».

Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!