19 листопада 2021 року о 14.00 годині в адміністративній будівлі Андріївської сільської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 22.11.2021 17:36

19 листопада 2021 року о 14.00 годині в залі засідань Андріївської сільської ради села Андріївки відбулося чергове засідання виконавчого комітету на якому розглянули наступні питання:

1. Про схвалення проєкту бюджету Андріївської сільської територіальної громади на 2022 рік  05509000000 (код бюджету).

2.Про схвалення проєкту Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в Андріївській сільській раді (СТГ) на 2022 – 2024 роки.

3.Про заборону спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Андріївської сільської ради.

4.Про створення робочої групи з проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Андріївської сільської територіальної громади та затвердження положення про робочу групу.

5.Про внесення змін до назв посад посадових осіб у складі комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

6. Про затвердження Положення про порядок видачі довідок.

7.Про надання житла поліцейському офіцеру громади.

8.Про надання житла багатодітній сім’ї Туренко Вікторії Анатоліївні.

9.Про проведення приписки до призивної дільниці громадян України 2005 року народження у 2022 році.

10.Про утворення оперативної групи штабу територіальної оборони Андріївської сільської ради.

11.Про надання дозволу неповнолітньому Новрузову Давіду Іслам Огли на укладання договору оренди земельної ділянки.

12. Про розгляд заяв мешканців Андріївської сільської ради про надання допомоги твердим паливом (дровами).