Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті  Андріївської сільської ради за  2020 рік.

Дата: 15.01.2021 11:19

Інформація

Пріоритетним завданням  сільської ради є забезпечення реалізації та гарантування права громадян на звернення, їх об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду, реального виконання прийнятих у зв’язку із заявою чи скаргою рішень відповідно до вимог чинного законодавства.

За звітний період до сільської ради надійшло  77 звернень, в тому числі: 45 письмових звернень, на особистому прийомі – 8 звернень, через органи влади – 21 звернення, через засоби електронного зв’язку - 3 звернення.

Із усієї кількості звернень є  10 колективних.

З 77 звернень  вирішено позитивно – 40 звернень, надано роз’яснення згідно з чинним законодавством по 33 зверненнях, задоволено – 2  звернення, вжито заходів – по 2-м  зверненням.

Сільським головою взято під особистий контроль розгляд звернень пільгових категорій громадян та забезпечується першочерговий особистий прийом інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

Так, протягом  2020 року до сільської ради звернулися:

8 багатодітних  сімей, 15 осіб з інвалідністю, 5 одиноких матерів.

Найчастіше у своїх зверненнях громадяни порушують наступні питання:

комунального господарства - 20

аграрної політики та земельних відносин  -  8

діяльність органів місцевого самоврядування - 8

житлової політики -7

екології  та природних ресурсів -5

соціальної політики та соціального захисту  -5

діяльності підприємств та установ - 4

охорони здоров’я -3

транспорту і зв’язку - 2

Питання роботи зі зверненнями громадян постійно перебуває на контролі у сільського голови. Особлива увага приділяється організації особистого прийому. З метою удосконалення порядку та підвищення ефективності проведення особистого прийому громадян керівництвом сільської ради та її виконавчого комітету затверджено графік проведення особистого прийому громадян (Рішення виконкому від 19.12.2019 № 205).             Особистий прийом громадян сільським  головою, секретарем сільської ради, керуючим справами(секретарем) виконкому проводиться в установлені  графіком дні з  9. 00 години до 11. 00 години,  крім вихідних  та святкових днів.

Інформація про порядок особистого прийому громадян в сільській раді і графіки прийому громадян  розміщені на інформаційних стендах сільської ради, в установах сільської ради, на сайті сільської ради.

Виїзні прийоми за місцем проживання громадян проводяться сільським головою, заступником голови з питань діяльності виконавчих органів,секретарем сільської ради, керуючим справами(секретарем) виконкому відповідно до окремого графіка.

Всі звернення, що надійшли до сільської ради не залишилися без уваги, були розглянуті в установлені законом строки, всім заявникам надані вичерпні відповіді або роз’яснення.

Начальник  загально – організаційного відділу                                                Ганна ОВЧЯН

І кадрової роботи