Шановні жителі Андріївської громади! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2021 12:22

Шановні жителі Андріївської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що новий рік принесе позитивні зміни в усі сфери людського життя, що зимові свята подарують нам те, чого найбільше бракує у повсякденному житті.

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаю, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяє яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!

Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту.  Веселих Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З найщирішими побажаннями,

сільський голова Олена Нікітіна