АНДРЇВСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ПРОСИТЬ НАТО ЗАКРИТИТО НЕБО НАД УКРАЇНОЮ

Дата: 05.03.2022 19:08

Я, Олена НІКІТІНА, сільський голова Андріївської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області від імені депутатського корпусу та жителів громади звертаюсь до глав дипломатичних відомств країн – членів НАТО, президентів США та Франції, прем’єр-міністра Великої Британії, канцлера Німеччини, послів усіх держав у підтримку президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та українського народу з проханням про закриття неба над Україною.

Населені пункти нашої країни закидають бомбами та ракетами! Нам не потрібен «русский мир», який руйнує наші міста та села! Вбиває цивільних! Вбиває наших дітей!!!

Кожна згаяна хвилина – це смерть наших громадян!

Будь ласка, зупиніть Росію. Закрийте небо! Ми хочемо мирного і спокійного життя. Діяти потрібно негайно!!!