ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! Нові правила подання звітів та сплати податків

Дата: 14.06.2022 14:07

????????????ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Можливості подати звіти та сплатити податки всім «після війни» вже немає! ????

Тепер правила такі????

1?? Ті, хто НЕ має і до кінця війни не матиме можливості зареєструвати податкові накладні, подати звіти та сплатити податки своєчасно –

?Зобов’язані це зробити протягом 6 місяців з дня завершення чи скасування військового стану

?Мають бути готовими подати до податкової служби докази відсутності такої можливості

2?? Ті, хто з початку війни не мав можливості подати звітність та сплатити податки своєчасно, але потім така можливість з’явилась:

?Зобов’язані це зробити протягом 60 днів з першого дня місяця, наступного за місяцем, в  якому відбулось таке відновлення можливості.

3?? Ті платники податків, що перейшли на єдиний податок за ставкою 2%, які своєчасно не зареєстрували податкові накладні, не подали звітність та не сплатили податки з 24 лютого до дня переходу на ставку ЄП 2%:

?Зобов’язані це зробити протягом 60 днів з дня повернення на попередню систему оподаткування

4?? Всі інші:

?Всі неподані з 24 лютого до 27 травня звіти мають бути подані до 20 липня!

?Всі несплачені з 24 лютого до 27 травня податки і збори  мають бути сплачені до 31 липня!

?Всі незареєстровані з 24 лютого до 27 травня податкові накладні мають бути зареєстровані до 15 липня 2022 року!

?Порядок підтвердження неможливості виконання податкових зобов'язань та перелік документів, які це підтверджують, визначить Мінфін.

Такі вимоги діють з сьогоднішнього дня у зв’язку з набранням чинності Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану».

Посилання на текст Закону????  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2260-20#Text