Порядок денний засідання виконавчого комітету на 27 липня 2022 року

Дата: 14.07.2022 15:02

Порядок денний засідання виконавчого комітету на 27 липня 2022 року

1. Про підсумки виконання бюджету Андріївської СТГ за І півріччя 2022 року.

Інформує: ПОЗІРА Ніна Дмитрівна, головний спеціаліст Фінансового відділу сільської ради.

2. Про підсумки роботи по розгляду звернень, пропозицій і заяв громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за І півріччя 2022 року

Інформує: ОВЧЯН Ганна Валеріївна, начальник відділу загальноорганізаційного та соціального забезпечення виконкому Андріївської сільської ради.

3. Про здійснення контролю у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за виконанням розпорядчих документів органів влади вищого рівня за І півріччя 2022 року

4. Про забезпечення виконання вимог законодавства України щодо забезпечення доступу до публічної інформації у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за І півріччя 2022 року.

5. Про сплату місцевих податків та зборів підприємствами, що розташовані на підвідомчій території, за І півріччя 2022 року.

Інформує: МАНСВЄТОВА Валентина Павлівна, начальник Фінансового відділу сільської ради.

6. Про взяття на облік та надання соціальної послуги і подальшого супроводу особам похилого віку, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Інформує: БАБАЄВСЬКА Валентина Михайлівна, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської сільської ради.