Привітання працівників торгівлі з професійним святом

Дата: 31.07.2022 13:06

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Торгівля – це рушійна сила в здійсненні купівлі-продажу та зростанні економічного потенціалу нашої держави.

Працівники торгівлі є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби населення. Розвиток торговельної мережі, висока якість надання послуг та культура обслуговування – це результат вашої непростої роботи.

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Особлива подяка більшості підприємцям, які з початку російського вторгнення допомагають українській армії та постраждалим серед мирного населення. І кожен з них використовує не тільки фінансові, а й внутрішні та зовнішні ресурси, що є у власному розпорядженні.

Бажаємо всім вам найміцнішого здоров’я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і витримки, успіхів у вашій нелегкій праці і зростання добробуту, миру і злагоди!

Нехай ваша робота приносить людям радість, а у відповідь ви завжди отримуйте тільки подяки і радісні посмішки! Хай успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди, а кожний день наближає до Перемоги!

З повагою, виконавчий комітет сільської ради