ПРИВІТАННЯ ВІД ГОЛОВИ ГРОМАДИ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2023 10:10

Шановна громадо!

Вітаю Вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури: об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець.

І хоча тоді цій споконвічній мрії українців – створити міцну державу та бути господарями на своїй землі – не вдалося реалізуватися, ця дата стала символом консолідації нашого народу на всі віки.

Таке ж завдання перед нами ставить сьогодення: об’єднатися навколо ідеалів свободи і демократії; боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає; і обов’язково повернути тимчасово окуповані території до рідного дому.

Відзначення Дня Соборності не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок. Обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності.

Тож вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! Лише в єдності і взаємній підтримці ми зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

Бажаю всім незламного українського духу та гордості за рідну націю.

Слава Україні!

З повагою, сільський голова НІКІТІНА Олена