Вечірнє звернення Володимира Зеленського

Дата: 15.03.2023 22:49

Вечірнє звернення Володимира Зеленського: Сьогодні був плідний міжнародний день для нашої держави, для нашого захисту.

Відбулось чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення. Особливо зараз це важливо – коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватись.

Немає такого терориста, який міг би нарощувати свій потенціал у протистоянні з вільним світом. Росія не виключення. Треба постійно посилювати тиск за терор. Тиск у нашій обороні.

Чим більше тиску буде, тим швидшим буде рух до відновлення нашої територіальної цілісності і міжнародного правопорядку. Робимо все, щоб партнери це відчували. Цю необхідність тиснути й надалі. Крок за кроком. Безупинно.

Окупант має бути знищений.

Дякую всім, хто це забезпечує! Слава кожному і кожній, хто зараз у бою! Слава всім, хто допомагає!