Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 16.03.2023 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

Молодший сержант Юрій Поляков, позивний Поляк, загинув 19 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Кодема. Йому було 34 роки.

Юрій народився і жив у місті Покровськ. Закінчив Донецький національний технічний університет. Працював заступником начальника дільниці на шахтоуправлінні «Покровське».

Під час повномасштабного російського вторгнення Юрій Поляков захищав Україну в лавах 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», що у складі 53-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України. Був командиром гармати.

«Він був доброю людиною, мріяв про світле майбутнє для сина. Дуже любив життя і рідну країну. Пішов добровольцем захищати Україну від окупантів в квітні 2020 року», – розповіла дружина загиблого Вікторія.

Посмертно молодший сержант Поляков нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали захисника у рідному місті.

У Юрія залишилися батьки, дружина і син.

З 24 лютого росіяни вбили 1411 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3199. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!