Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 20.03.2023 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

Молодший сержант Віталій Абрамов загинув 9 липня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богородичне внаслідок артилерійського обстрілу російськими військами. Через 5 днів йому мав виповнитися 31 рік.

Віталій народився в селі Новоселівка Донецької області. Навчався у місцевій школі. Закінчив Слов'янський професійний машинобудівний ліцей, здобув фах верстатника широкого профілю. Ніколи не боявся фізичної роботи, тому брався за будь-яку і все йому завжди вдавалося. Останнім часом працював на будівництві.

Під час повномасштабного російського вторгнення Віталій приєднався до лав 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Разом із побратимами обороняв рідний край.

«Завжди коханий чоловік, найкращий тато, син, брат, який постійно про всіх піклувався і всім допомагав. Він навіки залишиться в серці та пам'ятні рідних, знайомих, бо інших таких вже не буде. Був смілий, чесний, завжди з гордістю долав усі життєві перешкоди на своєму шляху. Тому і пішов... Тому і герой, янгол...назавжди», – розповіла дружина Ірина.

«Він дуже любив свій край і, коли прийшов час захищати, він пішов... Як тільки почалось повномасштабне вторгнення, Віталій зібрав речі й пішов захищати свої родину, дім і країну. Пройшов найгарячіші точку фронту. Загинув під Богородичним під час прямого зіткнення з ворогом. Залишився у пам’яті тих, хто був тоді поруч, як справжній, непохитний бойовий друг і брат, який умів пожартувати та підтримати», – написав волонтер Олексій Юков.

Поховали десантника у рідному селі.

У Віталія залишилися мама та сестра з родиною, дружина, донька та син, який народився вже після загибелі тата.

З 24 лютого росіяни вбили 1418 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3239. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!