Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 25.03.2023 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

34-річний Олексій Духовий загинув 15 грудня 2022 року в місті Часів Яр.  Олексій працював водієм на підприємстві «Вода Донбасу» і того дня був на зміні. Знайома загиблого Катерина Бубнова розповіла: «Він приїхав у автопарк, вийшов з авто, прямував до укриття і тут «прилетіло».

За словами Катерини, Олексій залишався в місті Часів Яр до останнього, аби допомагати людям, які не можуть евакуюватися.

«Він був неймовірно доброю людиною. Завжди усмішка на обличчі, завжди старався допомогти. Він до останнього не виїжджав. «Вода Донбасу» – це стратегічне підприємство і треба було залишатися й працювати. І він залишався до останнього. Олексій завжди був позитивний. Дуже багато людей довкола нього було, дуже багато знайомих. Він був надзвичайно хорошою людиною», – пригадала Катерина Бубнова.

В Олексія Духового залишилися дружина і син.

З 24 лютого росіяни вбили 1429 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3258. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.