До уваги отримувачів мікрогрантів!

Дата: 03.06.2023 22:59

З 1 червня удосконалено механізм надання та розширено напрями використання мікрогрантів за програмою “Власна справа” для започаткування або розвитку бізнесу.

Постановою КМУ від 19 травня 2023 року N 540 https://bit.ly/43ysoxo передбачено наступні нововведення:

- отримувачі мікрогранту зможуть придбати транспортні засоби, які необхідні для здійснення підприємницької діяльності;

- збільшено з 15 до 20 робочих днів строк для реєстрації суб’єкта господарювання, укладання договору про надання мікрогранту, відкриття рахунку в банку для зарахування коштів;

- першочергове працевлаштування зареєстрованих безробітних на створені, згідно з умовами надання мікрогранту, робочі місця;

- повернення в повному обсязі мікрогранту державі в разі не створення впродовж 6 місяців одного-двох робочих місць (залежно від суми мікрогранту) та працевлаштування на них працівників.

Виникли питання чи потрібна детальна консультація? Дзвоніть за номером call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно 0 800 33 61 67.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості