Андріївська сільська військова адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 12.09.2023 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

6 вересня 2023 року в місті Костянтинівка загинув 65-річний Юрій Носуля. Він мешкав у районі Сантуринівка, який того дня обстріляла російська армія. Осколок влетів через вікно у помешкання Юрія і завдав йому смертельного поранення.

Юрій Носуля народився в Авдіївці. Працював на Авдіївському коксохімічному заводі. Вийшов на пенсію. Останні півтора року мешкав у Костянтинівці в будинку на вулиці Ташкентській, 22.

«Татусь був чесним, справедливим, добрим. Він дуже веселий і працелюбний. Був для нас люблячим батьком і дідусем», – розповіла донька загиблого, Тетяна Анікєєва.

У Юрія залишилися дві доньки і пʼятеро онуків

24 лютого росіяни вбили 1704 мирних жителів Донеччини, поранили ще 4126. Кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі достеменно невідома.

Пам’ятаймо!