Андріївська сільська військова адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 23.06.2024 09:00

Фото без опису

8 грудня 2022 року в Бахмуті загинула 59-річна Світлана Нікітіна. Вона вийшла по гуманітарну допомогу та потрапила під мінометний обстріл.

«Уранці ми ще з нею говорили, їй вдалося зловити зв'язок. А через три дні, 31 грудня, вона мала евакуюватися, казала, що цього разу точно поїде. Раніше вже двічі планувала виїхати, але не вдавалося – то транспорт ламався, то ще щось…», – розповіла близька подруга Тетяна Буковцова.

Світлана працювала маляркою-штукатурницею, потім прачкою в дитячому садку. У вільний час любила вирощувати полуницю та в'язати.

«Вона була дуже доброю та чуйною людиною, яка завжди слухала і ніколи не відмовляла», – додала подруга.

Тіло Світлани Нікітіної поховали біля її дому на городі.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією  вшановують пам'ять убитих росіянами жителів Донеччини.