Андріївська сільська військова адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 22.06.2024 09:00

Фото без опису

5 червня 2024 року в селищі Нью-Йорк загинула 20-річна Наталія Крамчанінова. Того дня російська армія вкотре обстріляла житловий сектор селища. Наталія приїхала у рідний Нью-Йорк із Дніпра, щоб навідати маму.

Наталія закінчила школу №17 у Нью-Йорку, а потім навчалася у Костянтинівському вищому професійному училищі. Останнім часом жила в Дніпрі та працювала віддалено.

«Це була добра, чуйна, активна і позитивна дівчина. Під час навчання дуже старалася, виконувала всі домашні завдання, знаходила спільну мову з ровесниками та вчителями, брала участь у позакласних заходах, зокрема грала ролі у виставах. Після закінчення школи, коли ми бачилися, завжди радо спілкувалася, обіймалася. Така відкрита і товариська…», – розповіла колишня класна керівниця Наталії, Юлія Михайлівна.

У Наталі Крамчанінової залишилися мама та бабуся.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією  вшановують пам’ять убитих росіянами жителів Донеччини.