Андріївська сільська військова адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 20.06.2024 09:00

Фото без опису

28 травня 2024 року в місті Торецьк загинула 63-річна Ірина Дьошина. Того вечора ворог атакував житловий квартал у центрі міста. Пряме влучання зруйнувало під’їзди у двох багатоповерхівках і будівлю підприємства, обірвавши життя Ірини та її чоловіка Василя.

Ірина працювала у будинку дитячо-юнацької творчості в Торецьку, де вела гурток з паперових виробів. Вийшла на пенсію за вислугою років у 45. Її пам’ятають як щиру та добру людину.

«Дружня родина, дуже відповідальні люди, ніколи не відмовляли у допомозі іншим», – розповіли в Торецькій міській військовій адміністрації.

Подружжя поховали на кладовищі в Торецьку. У Ірини залишилися донька, син та інші рідні.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією  вшановують пам’ять убитих росіянами жителів Донеччини.