A A A K K K
для людей із порушенням зору
Андріївська сільська територіальна громада
Краматорський район Донецька область

Рішення від 28.12.2020 № 177 "Про затвердження графіків особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги та особистого і виїзного прийомів громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням «Пряма лінія» 

 

УКРАЇНА

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

від 28.12.2020 № 177

с. Андріївка

Про затвердження графіків особистого

прийому осіб, які потребують безоплатної

первинної правової допомоги та особистого

і виїзного прийомів громадян, проведення

телефонного зв’язку з населенням ОТГ

«Пряма лінія»  керівником сільської ради

та її виконавчого комітету на 2021 рік

           

 

 

            У зв’язку з кадровими змінами, та  з метою створення необхідних умов для забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення,  та керуючись статями 40, 59 Конституції України, статями 22, 28 Закону України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,статями  3, 11  Закону України «Про безоплатну правову допомогу», підпунктом 1 пункту «б» частини 2 статті 38, статтею  40, частиною 6 статті 59, частиною 1 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР (зі змінами та доповненнями),виконавчий комітет Андріївської сільської ради,-

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити:

1.1. Графік особистих прийомів громадян посадовими особами Андріївської сільської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік (додаток 1 додається).

1.2. Графік прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Андріївської сільської ради, на 2021 рік (додаток 2 додається).

1.3. Графік проведення виїзного прийому за місцем проживання громадян сільським головою та посадовими особами місцевого самоврядування на 2021 рік (додаток 3 додається).

1.4. Графік проведення телефонного зв’язку з населенням Андріївської ОТГ «Пряма лінія» сільським головою на 2021 рік (додаток 4 додається).

1.5. Графік проведення перевірок стану роботи зі зверненнями громадян у відділах, структурних підрозділах Андріївської сільської ради, установах, організаціях та на підприємствах, що розташовані на підвідомчій території, на 2021 рік (додаток 5 додається).

2. Встановити, що у разі відсутності з поважних причин (хвороба, відпустка, відрядження тощо) сільського голови, прийом громадян здійснює секретар сільської ради.

3. Посадовим особам Андріївської сільської ради та її виконавчого комітету забезпечити виконання графіку проведення особистого прийому громадян згідно з Порядком організації і проведення особистого прийому громадян, затвердженого рішенням виконкому від 15.03.2018  № 25.

4. Особистий прийом громадян проводити в кабінетах протягом робочих днів тижня згідно графіку (додається).

5. Керуючому справами (секретар) виконкому Сищенко Г.П. :

   5.1.Забезпечити опублікування графіку особистого прийому громадян та висвітлення аналітичних матеріалів, відомостей про роботу із зверненнями громадян на веб – сайті сільської  ради.

   5.2.Здійснювати систематичний контроль та аналіз додержання графіку проведення особистого прийому громадян.

6. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 19.12.2019 № 205 «Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом сільської ради та її виконавчого комітету на 2020рік». 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради Самойленко Н.М.

 

 

Сільський голова                                                                                        Олена НІКІТІНА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь