Сільський голова

НІКІТІНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА - сільський голова Андріївської сільської ради з 17 листопада 2020 року по теперішній час

Нікітіна Олена Анатоліївна, 16.10.1966 року народження. Освіта технічно-професійна. На території сільської ради проживає з народження. Трудову діяльність  на посаді секретаря Сергіївської сільської ради розпочала з 2003 року. В 2015 році була обрана Сергіївським сільським головою. За період роботи, що  очолювала сільську раду, було виконано чимало роботи: закінчені роботи по підключенню до центрального водогону 6 вулиць ( 250 садиб в тому числі бюджетні структури). Налагоджені роботи по відновленню роботи башт Рожновського, встановлено лічильники споживання води. Проведено ремонт та  відновлено роботу очисних споруд. Встановлено три зупинки громадського користування.

Учать в конкурсах проектів регіонального розвитку:

1. «Реконструкція мереж зовнішнього освітлення» – 12 вулиць на загальну суму 2 268,7 тис.грн.

2. «Будівництво водонапірних башт та станції питної води по вул. Садова, 1 в с.Сергіївка» - 1666,0 тис.грн.

3. В рамках реалізації проекту, присвяченого відзначенню 85-ї річниці створення Донецької області встановлено спортивний майданчик із тренажерним обладнанням на центральному стадіоні в с.Сергіївка.

4. Для безперебійної роботи бюджетної сфери (школа, дитячий садок, центр молодіжного дозвілля, амбулаторія) за 2016-2017 рік було залучено через Благодійний фонд  Андріївської сільської ради Слов’янського району 450 тис.грн. спонсорських коштів які були надані  бюджетоутворюючими  підприємствами  ПАТ Веско, ТОВ КЗТС Машинінг.

5. Реалізація проекту «Чисте село»: встановлені баки для сміття,  урни на зупинках та   в громадських місцях. Для вивозу побутового сміття залучено КП «Грінтур» Андріївської сільської ради.

На місцевих виборах в жовтні 2017 року обрана депутатом Андріївської сільської ОТГ.

З 11 листопада 2017 року до 25 жовтня 2020 року очолювала депутатський корпус на посаді секретаря ради.

З 17 листопада 2020 року обрана на посаду сільського голови Андріївської сільської ради VIII скликання.