13 сесія від 25.07.2018 року

Порядок денний чергової 13 сесії VII скликання від 25.07.2018 року

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Андріївської сільської ради за І півріччя 2018 рік.

Доповідач – Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер Андріївської сільської ради.

2. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет сільської ради  на 2018 рік»

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник  фінансово – бюджетного відділу Андріївської сільської ради.

3. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту  "Будівництво "Центру безпеки громадян" розташованого за адресою:Донецька область, Слов'янський район, с.Андріївка, провулок Гаражний, 8а".

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економіки, економіки, будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства.

4. Про виправлення технічної  помилки в рішенні сільської ради від  05.04.2018

VII/ 7-156 "Про внесення змін до рішення  Андріївської сільської ради від 22.12.2017

року №VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік"

Доповідач - Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник  фінансово – бюджетного відділу Андріївської сільської ради.

5. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної громади земельної  ділянки  ТОВ «СГП Сонячне»

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів.

6. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної  громади земельної  ділянки  ТОВ «СГП Сонячне»

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

14. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою

щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

15. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки.

16. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки.

17. Про затвердження документації із землеустрою  та надання земельної ділянки  безоплатно у власність.

18. Про передачу громадянину Діхтенку Руслану Миколайовичу земельної ділянки в оренду.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

20. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

21. Про затвердження проекту  землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

22. Про преміювання сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.

23. Про затвердження розпоряджень  сільського голови виданих в міжсесійний період.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.

24. Про затвердження рішень виконавчого  комітету виданих в міжсесійний період.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар Андріївської сільської ради.