16 сесія від 19.10.2018 року

1. Про делегування повноважень з питань охорони здоров'я населення на території

2. Про делегування повноважень з питань містобудівної діяльності на території

3. Про делегування повноважень з питань надання  мешканцям послуг Слов'янським

районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

4.Про делегування повноважень з питань соціального захисту населення на території

5. Про делегування повноважень з питань культури на території Андріївської

сільської об'єднаної територіальної громади.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

6. Про внесення доповнень  до рішення Андріївської сільської ради від від 28.11.2017 року № VII/ 2-29  «Про затвердження плану  підготовки проектів регуляторних актів на території  Андріївської сільської ради на 2018  рік».

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

7. Про громадський бюджет (бюджет участі) Андрііївської ОТГ на 2019 рік.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

8. Про внесення змін та доповнень  до структури та  штатної чисельності  виконавчого апарату  Андріївської сільської ради на 2018 рік.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

9. Про погодження списку індивідуальних забудовників, які потребують кредитування.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

10. Про організацію та проведення громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади.

11. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

під господарськими будівлями та дворами.

Доповідає – Забірченко Ольга Володимирівна- начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології.

12. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної  громади земельної  ділянки  ПРАТ «Дружківське Рудоуправління».

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

17. Про затвердження проекту  землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПАТ «Веско».

18. Про погодження технічної документації із землеустрою.

19. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

20. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.

21. Про затвердження документації із землеустрою  та надання земельної ділянки  безоплатно у власність.

22. Про затвердження документації із землеустрою  та надання земельної ділянки  безоплатно у власність.

23. Про затвердження документації із землеустрою  та надання земельної ділянки  безоплатно у власність.

24. Про затвердження документації із землеустрою  та надання земельної ділянки  безоплатно у власність.

25. Про затвердження документації із землеустрою  та надання земельної ділянки  безоплатно у власність.

26. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

27. Про затвердження технічної документації щодо проведення інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами(пакет 75 питань).

28. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

29. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

30. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

31. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

32. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

33. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

34. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

35. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

36. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення

земельної ділянки у власність.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

гр. Беспальченку Сергію Вікторовичу.

38. Про надання права першого та другого підпису на документах Андріївської сільської ради.

Доповідає – Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

39. Про надання  дозволу  на проведення земляних робіт.

40. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45 «Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

41. Про преміювання сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.

42. Про преміювання т.в.о сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.

43. Про затвердження рішень виконавчого комітету виданих в міжсесійний період.

Доповідає - Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

44. Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих в міжсесійний період.