Порядок денний засідання виконавчого комітету від 25 лютого 2020 року

1.Про стан злочинності серед підлітків на підвідомчій території у 2019 році та заходи щодо її профілактики на території сільської ради у 2020 році.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

2.Про внесення змін до рішення виконкому Андріївської сільської ради від 22.01.2020

№ 5 «Про затвердження списку дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що мешкають на підвідомчій території, та яким у поточному році виповнюється 18 років».

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей

Андріївської сільської ради.

3.Про  виконання  заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення,74-ї річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні за 2019 рік.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник гуманітарного відділу.

4.Про погодження графіків роботи закладів  освіти, які розташовані на території Андріївської сільської ради.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник гуманітарного відділу сільської ради.

5. Про схвалення проєкту рішення «Про створення органу приватизації при виконавчому

комітеті Андріївської сільської ради та затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду Андріївської сільської ради.

Інформує: Болотнікова Маргарита Анатоліївна, спеціаліст відділу економічного розвитку,інвестицій та житлово – комунального господарства.

6.Про затвердження плану основних заходів  цивільного захисту  на території Андріївської сільської  ради на 2020 рік.

Інформує Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту.

Андріївської сільської ради».

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

8. Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 16.08.2019 № 160 «Про встановлення тарифів  КП «Грінтур» на послуги з центрального  водопостачання, водовідведення та з викачування стічних ям, які надаються всім споживачам,  на території Андріївської сільської ради».

9. Про встановлення комунальному підприємству Андріївської сільської ради «Грінтур» тарифів на автотранспортні послуги автомобіля ГАЗель  А22 R23-50.

10.Про створення місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії при  виконкомі

Андріївської сільської ради.

Інформує: Половинка Наталія Миколаївна,спеціаліст ІІ категорії відділу земельних

ресурсів,АПК,екології та благоустрою сільської .

11. Про розгляд заяви  Чернишової Вікторії Олегівни .

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому сільської ради.

12. Про встановлення графіку роботи робітнику з благоустрою Андріївської  сільської

ради Землянській І.В.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому сільської ради .

13. Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 22.11.2019  року №­­­­194 «Про  присвоєння поштових адрес нежитловим будівлям та гідроспорудам, що розташовані на території Андріївської сільської ради».

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконкому сільської ради .

14.Про надання дозволу на зміну цільового призначення нежитлової будівлі боксу

гаражного, що знаходиться за адресою : с. Андріївка, провулок. Парковий,1а.

15. Про надання житла  дитині сироті гр. Кононову Владиславу Миколайовичу.

16.Про взяття на квартирний облік громадян, які користуються правом першочергового

одержання жилих приміщень при виконкомі Андріївської сільської ради Слов’янського

району Донецької області.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконкому сільської ради.

17.Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради.

18. Про надання дозволу на вчинення правочину на укладання та підписання договору

про поділ земельної ділянки.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

19. Про внесення змін до  складу  комісій при виконавчому комітеті Андріївської

сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому сільської ради .