Положення про комісію з питань розгляду звернень громадян

рішенням виконкому

від 30.11.2017  № 79

про комісію з питань розгляду звернень громадян

при виконкомі Андріївської сільської ради

1. Комісія з питань розгляду звернень громадян при виконкомі Андріївської сільської ради (далі Комісія) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом.

2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, законами України, Указами Президента України, розпорядженнями голови районної державної адміністрації та цим Положенням.

3. Основні завдання та функції Комісії:

3.1. Проведення аналізу звернень громадян, що надійшли до виконкому сільської ради з різних питань, та виявлення причин збільшення їх кількості, внесення пропозицій щодо вжиття заходів для їх зменшення.

3.2. Розгляд пропозицій членів Комісії щодо шляхів вирішення питань, зазначених у зверненнях громадян.

3.3. Розгляд звернень громадян по питаннях, на які заявникам надавались вичерпні відповіді, та постановляння рішення про відмову заявникам у розгляді таких звернень.

3.4. Оцінка кожного факту тяганини, формалізму з боку посадових осіб органів виконавчої влади щодо розгляду звернень громадян та подання пропозицій голові обласної державної адміністрації про притягнення до
відповідальності таких керівників.

3.5. Перевірка фактів, наведених у зверненнях.

4. Права комісії:

4.1.Одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію для розгляду й вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.

4.2.Залучати спеціалістів структурних підрозділів районної  державної адміністрації (за погодженням керівника) до розгляду питань, що належать до компетенції Комісії.

4.3.Звертатися до правоохоронних органів з метою вирішення питань, порушених у зверненнях громадян, що належать до їх компетенції.

5. Комісію очолює  сільський голова. Голова Комісії має заступника.

Персональний склад Комісії затверджується рішенням виконкому.

6. Основною формою роботи Комісії є засідання, що проводяться за дорученням голови Комісії, але не рідше одного разу на місяць.

Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини членів Комісії.

Засіданням Комісії керує її голова або за дорученням голови його заступник.

Секретар Комісії забезпечує виконання доручень голови Комісії та несе відповідальність за підготовку матеріалів для розгляду Комісією.

Комісія на своїх засіданнях приймає рішення, що оформляються протоколом. Протокол підписує особа, яка головує на засіданні.

7. Рішення   Комісії носять рекомендаційний характер. За потреби рішення Комісії реалізується шляхом видання розпоряджень або доручень сільського голови.

Комісія інформує громадськість через розміщення інформації на сайті сільської ради та на інформаційному стенді прийняті рішення та стан їх виконання, якщо ця інформація не є конфіденційною.

Керуючий справами (секретар) виконкому                                                                           Г.П.Сищенко