Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

Рішення Андріївської сільської ради щодо запитів на одержання публічної інформації

                                                              

У К Р А Ї Н А

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

CЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  20.12.2019 № VII/ 30 - 945

с. Андріївка                                                          

Про затвердження Порядку складання та

подання запитів на одержання публічної

інформації, розпорядником якої є Андріївська

сільська рада , та форми для подання таких

запитів в новій редакції

 

 

             Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 05 травня 2011 року  № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», статей 4, 14, 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні",  з метою встановлення єдиного порядку опрацювання запитів на публічну інформацію, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Андріївської сільської ради та її виконавчого комітету, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес,  Андріївська  сільська рада, -

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Встановити, що відповідно до статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Андріївська сільська рада є розпорядником інформації, що отримана або створена в процесі реалізації виконавчим комітетом своїх повноважень та виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством, та яка знаходиться у володінні Андріївської сільської ради.

2.Затвердити:

    2.1. Порядок складання та подання запитів на одержання публічної інформації, розпорядником якої є Андріївська сільська рада, та форми для подання таких запитів в новій редакції  (Додаток 1).

   2.2.   Зразок запиту на отримання публічної інформації. (Додаток 2).

   2.3.   Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Андріївській  сільській раді (Додаток 3).

3. Визначити спеціальним службовим приміщенням для роботи запитувачів із     документами,  що містять публічну інформацію кабінет відділу загально організаційної та кадрової роботи.

4. Призначити організатором  доступу до публічної інформації, якою володіє сільська рада,  секретаря сільської ради  Нікітіну О.А.

5.Призначити відповідальними особами для забезпечення доступу запитувачів до  інформації та опрацювання  запитів на інформацію спеціалістів сільської ради: начальника відділу загально-організаційної та кадровоїї роботи, головного бухгалтера сільської ради, начальника відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології.

5. Керуючому справами (секретарю) виконкому сільської ради, Сищенко Г.П., запровадити облік запитів на публічну інформацію  (в тому числі отримані в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

    5.1. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

    5.2.  Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення:

              5.2.1. інформації про діяльність виконавчого комітету, прийняті рішення та іншої інформації, визначеної у частині 1  статті  15 Закону, не пізніше 5 робочих днів з дня їх прийняття із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації;

             5.2.2. проектів нормативно-правових актів – не пізніше 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття;

             5.2.3.інформації про факти, що загрожують життю, здоров’ю або майну осіб, і про заходи, які застосовуються у зв’язку з цим – невідкладно (протягом дня).

6. Рішення Андріївської сільської ради від  29.06.2018 № VII/ 11 - 259 "Про затвердження Порядку складання та  подання запитів на одержання публічної інформації,розпорядником якої є Андріївська  сільська рада, та форми для подання таких  запитів" визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Андріївської сільської ради  Діхтенка М.Я.

 

 

 

 

 

 Секретар   ради                                                                                                    О.А.Нікітіна

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь