порядок денний

Порядок денний виконавчого комітету від 14 березня 2019 року

1.Про затвердження акту від 11.03.2019 року щодо пошкодження 08.03.2019 року внаслідок стихійного лиха(буревію) покрівлі даху  цеху по виробництву топлива пілет по вул. Молодіжна, 41 с. Андріївка Слов'янського району Донецької області, який перебуває у господарському віданні  комунального підприємства Андріївської сільської ради "Грінтур".

Інформує: Євстєгнєєв Іван Юрійович ,т. в. о. директора КП "Грінтур".

2.Про зміни до річних та помісячних розписів до місцевого бюджету об'єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради на 2019 рік.

Інформує:Мансвєтова Валентина Павлівна,начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

3. Про план заходів щодо наповнення місцевого  бюджету Андріївської сільської ради у

2019 році, ефективного  та  раціонального  використання коштів місцевого бюджету.

4. Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради.

ІНФОРМУЄ: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому.

5. Про визначення виконавця з  надання послуг по  благоустрою території Андріївської

сільської ради.

ІНФОРМУЄ: Діхтенко Микола Якович,сільський голова.