Порядок денний виконавчого комітету від 19.10.2020 року

Порядок денний:

1.Про роботу служби у справах дітей Андріївської сільської ради за  2020 рік.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

2.Про надання житла багатодітній родині  Шкуматовій  Ользі Юріївні.

3.Про затвердження графіків особистого прийому осіб, які потребують безоплатної

первинної правової допомоги та особистого і виїзного прийомів громадян, проведення телефонного зв’язку з населенням ОТГ "Пряма лінія"  керівником сільської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,сільський голова.

4.Про затвердження Комплексного плану роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради на 2021 рік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) Андріївської сільської ради.

5.Про затвердження комплексного плану роботи у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради з кадрами на 2021 рік.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально – організаційного забезпечення і кадрової роботи.

6.Про визначення видів оплачуваних громадських робіт на території Андріївської сільської ради на 2021 рік.

7. Про виконання плану основних заходів цивільного захисту на території  Андріївської сільської  ради за 2020 рік та затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.

8.Про погодження комунальному підприємству Андріївської сільської ради «Грінтур»  тарифів на надання ритуальних послуг.

Інформує: Дячек Олександр Вікторович, директор комунального підприємства Андріївської сільської ради «Грінтур» .

9.Про  затвердження штатних розписів закладів культури Андріївської сільської ради  з 01.01.2021 року.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу сільської ради.

10.Про затвердження штатних розписів  закладів  освіти Андріївської сільської ради з 01.01.2021 року.

11. Про перенесення зимових канікул у закладах освіти Андріївської сільської ради.

12.Про утворення  конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Андріївської сільської ради Краматорського району Донецької області на вкладних (депозитних) рахунках в установах банку.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер Андріївської сільської ради.

13.Про прийняття в комунальну власність сільської ради житлових будинків,квартири та земельної ділянки, що розташовані  на території Андріївської сільської ради.

14.Про затвердження штатного розпису пожежно – рятувальної команди  Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради з 01.01.2021 року.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна,командир взводу пожежно – рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради.

15. Про доплату працівникам пожежно – рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської  ради в 2021 році.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, командир взводу пожежно – рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради.

16.Про погодження  графіку роботи працівників пожежно - рятувальної команди Центру безпеки  громадян Андріївської сільської  ради Краматорського  району Донецької області

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, командир взводу  пожежно – рятувальної команди Центру безпеки громадян Андріївської сільської ради.

17. Про надання дозволу  на реєстрацію  місця проживання Березюк Олені Миколаївні.

18.Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам.

Інформує: Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою Андріївської сільської ради.

19. Про  утворення комісії з обстеження земельних ділянок та розгляду актів прийняття – передавання рекультивованих земель комунальної власності.

20.Про надання повноважень щодо складання адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення.

Інформує: Мороз Василь Андрійович,  головний спеціаліст (юрисконсульт) Андріївської сільської ради.

21. Про накладення адміністративного стягнення на гр. Куцевол Анну Владиславівну.

Інформує: Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт)   сільської ради.

22. Про схвалення  проєкту Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку,окремим категоріям громадян Андріївської сільської ради на 2021 рік.

23. Про схвалення  проєкту  сільської  Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021 рік.

24. Про схвалення  проєкту сільської  програми  компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Андріївської сільської ради на залізничному транспорті міжміського сполучення на 2021 рік.

25.Про взяття на квартирний облік дитину,позбавлену батьківських прав Коваленко Володимира Павловича.

26.Про внесення змін до складу Тендерного комітету Андріївської сільської ради з питань закупівель товарів, робіт та послуг.

27. Про затвердження протоколу електронного аукціону №UA-PS-2020-12-08-000090-3

від 27.12.2020 року.

Інформує: Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст ( юрисконсульт) Андріївської сільської ради.

28.Про затвердження штатних розписів закладів освіти Андріївської сільської ради з 01.01.2021 року.

29.Про створення комісії щодо приймання – передавання об’єктів комунальної власності.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,сільський голова.

30. Про укладення договору оренди майна комунальної власності.

31.Про розгляд заяви гр. Васильєва Володимира Миколайовича про надання допомоги твердим паливом (дровами).

Інформує: Панів Тетяна Юріївна, спеціаліст з соціальних питань гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.