19 сесія від 18.12.2018 року

Порядок денний чергової 19 сесії VII скликання від 18.12.2018 року

1 Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради на  2019  рік.

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

2. Про схвалення проекту договору про співробітництво.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

3. Про затвердження Статуту Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади

Слов'янського району Донецької області.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна,  секретар сільської ради.

4. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Доповідає – Діхтенко Микола Якович, сільський голова.

5. Про передачу земельних ділянок в постійне користування КП «Грінтур».

Доповідає – Забірченко Ольга Володимирівна- начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології.

6. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Кутейко Миколі Дмитровичу.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Бадьорному Олександру Сергійовичу.

8. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою,  щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кутейко Ользі Анатоліївні.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПАТ «Веско».

10. Про затвердження проекту  землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПАТ «Веско».

11. Про затвердження проекту  землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПАТ «Веско».

12. Про затвердження проекту  землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

13. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки ПРАТ "Дружківське Рудоуправління"

14. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки  ПРАТ "Дружківське Рудоуправління"

15. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки ПРАТ "Дружківське Рудоуправління"

16. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації

земельної ділянки ПРАТ "Дружківське Рудоуправління".

17. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульгі Миколі Олександровичу.

18. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Канішеву Володимиру Івановичу.

19. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Абрамову Івану Олександровичу.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

21. Про сільську Програму  «Здоров’я населення» Андріївської ОТГ на  2019 рік.

22. Про сільську  Програму фінансової підтримки  КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Слов’янської районної ради Донецької області.

23. Про затвердження структури та штатного розпису  і витрат Андріївської сільської ради VІІ скликання та її  виконавчого апарату на 2019 рік.

24. Про затвердження  плану роботи Андріївської сільської ради ОТГ на 2019 рік.

25. Про затвердження договорів укладених сільським головою від імені сільської ради.

26. Про впорядкування умов оплати праці  сільського голови Андріївської сільської

об’єднаної територіальної громади  в 2019 році.

27. Про преміювання сільського голови Андріївської сільської  ОТГ.

28. Про затвердження рішень виконавчого  комітету виданих в міжсесійний період.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.

29. Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих в міжсесійний період.

Доповідає – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради.