Порядок денний виконавчого комітету від 20 червня 2019 року

1. Про стан медичного обслуговування та профілактики інфекційних захворювань серед населення Андріївської сільської ради.

Інформує: Назаров Микита Євгенович, завідувач лікарською амбулаторією села Сергіївка  КЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги".

2. Про заходи щодо боротьби з карантинною рослинністю на території Андріївської сільської ради.

Інформує: спеціаліст відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою Бондаренко Алевтина Миколаївна.

3.Про затвердження Положення про службове житло  Андріївської сільської ради.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна,спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

4. Про затвердження складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому сільської ради.

5.Про внесення змін до складу житлової комісії при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

6.Про зняття з обліку зруйновану будівлю льоху,що розташована за адресою с. Андріївка,вул. Самойленка, 2а.

Інформує: Білобрид Галина Володимирівна,директор Андріївського ЗДО "Сонечко".

7.Про затвердження розрахунку МПК №1 с. Андріївка при Андріївській сільській раді для надання господарських послуг населенню,підприємствам та організаціям.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна,начальник МПК №1 с. Андріївка.

8.Про внесення змін до назв проектів.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна.спеціаліст відділу  економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

9. Про розгляд заяви гр. Галінарової Олени Володимирівни щодо надання допомоги твердим паливом (дровами) .

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар) виконкому