6 сесія від 16.03.2018 року

Порядок денний чергової шостої сесії VII скликання від 16.03.2018 року

1. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради від 22.12.2017 року № VII/ 3-45«Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік».

Доповідач- Мансвєтова Валентина Павлівна, , начальник фінансово-бюджетного відділу.

2 Про реалізацію положень Закону України «Про публічні закупівлі» та затвердження

Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель.

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільский голова.

3.Про розроблення Генерального та детального плану території  с.Сергіївка та с.Роганське Слов’янського району Донецької області.

4. Про погодження питання затвердження проекту землеустрою та надання земельної

ділянки у власність.

Доповідач- Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

5. Про погодження питання затвердження проекту землеустрою та надання земельної

ділянки у власність.

6. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення

земельної ділянки безоплатно у власність.

7. Про надання земельної ділянки безоплатно у власність.

Доповідач- Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

8. Про надання дозволу на розробку детального плану території під нежитлову будівлю (Центр безпеки громадян).

9. Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцево
Єсті)

10. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної громади земельної  ділянки  ПАТ «Дружківське рудоуправління».

11. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь

комунальної власності територіальної громади земельної  ділянки  гр.Вовчок Г.Д.

12. Про встановлення місцевих податків (в частині плати за землю) на території

Андріївської сільської  ради на 2018 рік.

13. Про затвердження Акту приймання-передачі основних засобів Андріївської сільської ради  в оперативне управління КП «Грінтур»

Доповідач- Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансово-бюджетного відділу.

14. Про затвердження Програми «Здоров’я населення» Андріївської ОТГ

15. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - жителів Андріївської сільської ОТГ на 2018 рік.

16. Про корегування Генерального плану сумісного з детальним планом території

с.Андріївка, с.Новоандріївка, с.Варварівка Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

Доповідач - Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу   та  екології.

17. Про встановлення та  затвердження дати створення  Андріївського дошкільного навчального  закладу «Колосок».

Доповідач – Нікітіна Олена  Анатоліївна, секретар сільської ради.

18. Про затвердження місцевої екологічної Програми на 2018 рік.

19. Про затвердження  Програми «Безпечне село» на 2018 рік.

20. Про  затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт приміщень (глядацької зали та прилеглих приміщень до неї, сцени, бібліотеки) нежитлової  будівлі Андріївського сільського центру культури та дозвілля за адресою: вул. Миру, 7в, в с.Андріївка Слов’янського району Донецької області».

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільский голова.

21. Про встановлення преміювання Андріївському сільському голові.