A A A K K K
для людей із порушенням зору
Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

Бюджет на 2019 рік

У К Р А Ї Н А

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

CЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  18.12.2018 № VII/ 19-470

с. Андріївка

Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної

громади Андріївської сільської ради на  2019  рік

 

                  Відповідно до пункт 23 частини 1 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» ( зі змінами та доповненням), керуючись Законом України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік», відповідно до  Бюджетного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій за напрямками, Андріївська сільська рада , -

 

 В И Р І Ш И Л А

          1. Визначити на 2019 рік:

- доходи бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади в сумі 43793750,00 грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету об’єднаної сільської територіальної громади 42957350,00 грн., та доходи спеціального фонду бюджету 863400,00 грн., згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади в сумі 43793750,00 грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади 38652937,00 грн., видатки спеціального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади 5140813,00 грн., згідно з додатком № 3 до цього рішення;

профіцит загального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади у сумі 4304413,00 грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади у сумі 4304413,00 грн.,  згідно з додатком № 2 до цього рішення.

  -  оборотний касовий залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у сумі 3 000,00 гривень.

       2. Затвердити  бюджетні призначення  головним розпорядникам коштів  бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами. , згідно з додатками № 3, 4 до цього рішення.

       3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення:

    - освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 5892900,00грн.;

    -  медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 1654700,00 грн.;

    - дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з  утримання  закладів освіти та охорони здоров»я за рахунок відповідної додаткової дотації   з державного бюджету у сумі 419750,00 грн .                        

      4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку  на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної  інфраструктури  за об’єктами згідно з додатком № 6 до цього рішення

       5.  Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.101 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові, а у разі його відсутності – виконуючому обов’язки сільського голови, а в разі відсутності виконуючого обов’язки сільського голови - виконавчому комітету Андріївської сільської ради в міжсесійний період приймати розпорядження (рішення)  з подальшим затвердженням сільською радою:

       5.1. Про перерозподіл асигнувань між напрямками видатків за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, економічним ознакам .

        5.2. Про врахування у складі сільського бюджету і визначення напрямку їх подальшого використання, розподілу та перерозподілу субвенцій і трансфертів з державного, обласного та інших бюджетів, що виділяються місту на підставі законодавчих і нормативних актів.

         5.3. Заключати договори щодо умов субвенції з сільського бюджету та отримання їх з інших бюджетів.

     6. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку  на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної  інфраструктури  за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

     7.Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

 

        1) у часттині доходів до загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64,69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

        2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом  4 частини 1   статті 15  Бюджетного кодексу України;

 

     8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

        1)    у    частині доходів є надходження, визначені ст. 69-1 Бюджетного кодексу України;

        2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом  4 частини  1 статті  15  Бюджетного кодексу України;

 

        9. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);

нарахування на заробітну плату ( код 2120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

забезпечення продуктами харчування (код 2230);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

поточні трансферти населенню  (код 2730);

поточні трансферти місцевим бюджетам; (код 2620).

         10. Відповідно до ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного кодексу України дозволити сільської раді в межах поточного бюджетного періоду розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України

          11. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету Андріївської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

— позики на покриття тимчасових касових розривів  місцевого бюджету , пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь