Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

Бюджет на 2019 рік

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

CЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  18.12.2018 № VII/ 19-470

с. Андріївка

Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної

громади Андріївської сільської ради на  2019  рік

 

                  Відповідно до пункт 23 частини 1 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» ( зі змінами та доповненням), керуючись Законом України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік», відповідно до  Бюджетного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій за напрямками, Андріївська сільська рада , -

 

 В И Р І Ш И Л А

          1. Визначити на 2019 рік:

- доходи бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади в сумі 43793750,00 грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету об’єднаної сільської територіальної громади 42957350,00 грн., та доходи спеціального фонду бюджету 863400,00 грн., згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади в сумі 43793750,00 грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади 38652937,00 грн., видатки спеціального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади 5140813,00 грн., згідно з додатком № 3 до цього рішення;

профіцит загального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади у сумі 4304413,00 грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади у сумі 4304413,00 грн.,  згідно з додатком № 2 до цього рішення.

  -  оборотний касовий залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у сумі 3 000,00 гривень.

       2. Затвердити  бюджетні призначення  головним розпорядникам коштів  бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами. , згідно з додатками № 3, 4 до цього рішення.

       3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення:

    - освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 5892900,00грн.;

    -  медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 1654700,00 грн.;

    - дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з  утримання  закладів освіти та охорони здоров»я за рахунок відповідної додаткової дотації   з державного бюджету у сумі 419750,00 грн .                        

      4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку  на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної  інфраструктури  за об’єктами згідно з додатком № 6 до цього рішення

       5.  Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.101 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові, а у разі його відсутності – виконуючому обов’язки сільського голови, а в разі відсутності виконуючого обов’язки сільського голови - виконавчому комітету Андріївської сільської ради в міжсесійний період приймати розпорядження (рішення)  з подальшим затвердженням сільською радою:

       5.1. Про перерозподіл асигнувань між напрямками видатків за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, економічним ознакам .

        5.2. Про врахування у складі сільського бюджету і визначення напрямку їх подальшого використання, розподілу та перерозподілу субвенцій і трансфертів з державного, обласного та інших бюджетів, що виділяються місту на підставі законодавчих і нормативних актів.

         5.3. Заключати договори щодо умов субвенції з сільського бюджету та отримання їх з інших бюджетів.

     6. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку  на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної  інфраструктури  за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

     7.Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

 

        1) у часттині доходів до загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64,69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

        2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом  4 частини 1   статті 15  Бюджетного кодексу України;

 

     8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

        1)    у    частині доходів є надходження, визначені ст. 69-1 Бюджетного кодексу України;

        2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом  4 частини  1 статті  15  Бюджетного кодексу України;

 

        9. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);

нарахування на заробітну плату ( код 2120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

забезпечення продуктами харчування (код 2230);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

поточні трансферти населенню  (код 2730);

поточні трансферти місцевим бюджетам; (код 2620).

         10. Відповідно до ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного кодексу України дозволити сільської раді в межах поточного бюджетного періоду розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України

          11. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету Андріївської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

— позики на покриття тимчасових касових розривів  місцевого бюджету , пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь