Порядок денний виконавчого комітету від 18 квітня 2019 року

1. Про підсумки  виконання Програми соціально-економічного розвитку  території Андріївської сільської ради за 1 квартал 2019 року.

2.Про затвердження Комплексного плану заходів щодо попередження заносу і поширення інфекційних хвороб,регламентованих Правилами санітарної охорони території України, на території Андріївської сільської ради у 2019 році.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

3.Про   затвердження конкурсної комісії по придбанню житла для осіб із числа дітей - сиріт,дітей,позбавлених батьківського піклування,які потребують поліпшення умов проживання, в новій редакції.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами (секретар) виконкому.

4.Про внесення змін до складу конкурсної комісії по передачі майна в оренду при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами виконкому.

5.Про   створення конкурсної комісії по придбанню житла для спеціалістів охорони здоров"я на території Андріївської сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами виконкому.

6. Про   створення комісій по передачі об'єктів  освіти  та  об'єктів охорони здоров'я зі спільної власності територіальних громад сіл,селищ Слов'янського району до комунальної власності Андріївської сільської ради.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами(секретар)  виконкому.

7.Про оголошення та проведення  конкурсу на придбання житла для  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування,  осіб з їх числа , які потребують поліпшення умов проживання.

Інформує:Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

8.Про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна Андріївської ОТГ

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна,спеціаліст відділу економічного розвитку,

інвестицій та ЖКГ,керівники бюджетних установ.

9. Про стан виконання та дотримання земельного та природоохоронного законодавства, використання і охорони землі на підвідомчій теритрії.

Інформує: Забірченко Ольга Володимирівна, начальник  відділу земельних ресурсів,АПК,

екології та благоустрою Забірченко О.В.

10.Про роботу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 2018 рік та 1 квартал 2019 року.

екології та благоустрою Забірченко О.В.

11.Про схвалення проекту рішення "Про встановлення комунальному підприємтву Андріївської сільської ради  "Грінтур  тарифів на автотранспортні послуги автомобіля  ГАЗель А 22R 23-50.

Інформує: Дячек Олександр Вікторович,директор КП "Грінтур".

12.Про затвердження списку дітей - сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування,що мешкають на підвідомчій території та яким у поточному році виповнюється 18 років.

Інформує: Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами виконкому.

13. Про затвердження Протоколу засідання конкурсної комісії з проведення Конкурсу соціальних  проектів соціальної  в рамках Підтримки громадських ініціатив в 2019 році Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна,начальник відділу економічного розвитку,інвестицій та житлово - комунального господарства.

14.Про  підсумки проходження опалювального періоду 2018-2019 років та завдання по підготовці до опалювального періоду 2019-2020 років.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна,спеціаліст відділу економічного розвитку,

інвестицій та ЖКГ.

15.Про проведену спортивно - масову роботу в селі Андріївка за 2018 рік.

Інформує: Голобородько Анатолій Петрович,інструктор.