Порядок денний виконавчого комітету від 29 березня 2019 року

1. Про  організацію робіт з благоустрою та приведення у належний санітарний стан населені пункти Андріївської сільської ради.

Інформує: Бондренко Алевтина Миколаївна, інспектор з питань екології та благоустрою  відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою сільської ради.

2. Про організацію та проведення  конкурсу з визначення виконавця з надання послуг  з вивезення побутових відходів на території Андріївської сільської ради.

Інформує:Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст відділу економіки, будівництва,архітектури та ЖКГ.

3. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на підвідомчій території.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

4. Про затвердження плану заходів щодо організації та відзначення Дня Чорнобильської трагедії на 2019 рік.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна,начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи .

5.Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності  в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя-здорова нація"на території  Андріївської ОТГ на 2019 рік.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

6.Про план заходів з реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право".

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами(секретар) виконавчого комітету.

7.Про взяття зобов'язань стосовно забезпечення фахівців з вищою освітою безоплатним користуванням житлом.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу.

8.Про затвердження плану заходів щодо реалізації  в Андріївській сільській раді в 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2019-2020 роки.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

9.Про проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на території Андріївської сільської ради  на 2020 рік».

Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економіки,будівництва,

архітектури та ЖКГ.

10. Про проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Андріївської сільської ради  на 2020 рік».

архітектури та ЖКГ.

11.Про проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення місцевих податків (в частині плати за землю) на території Андріївської сільської  ОТГ  ради  на 2020 рік».

Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економіки, будівництва, архітектури та ЖКГ.

12. Про перенесення весняних канікул в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інформує:Мірошниченко Світлана Вікторівна,директор Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

13. Про розгляд заяви Повякало Олександри Андріївни щодо надання допомоги твердим паливом(дровами) .

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна,керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

14. Про надання дозволу гр. Савіну Володимиру Анатолійовичу на реєстрацію в житловий будинок комунальної власності територіальної громади.

15. Про проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та  додержання тиші в громадських місцях Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

Інформує: Бондаренко Алевтина  Миколаївна, інспектор з питань екології та благоустрою  відділу земельних ресурсів,АПК,екології та благоустрою сільської ради.