Порядок денний виконавчого комітету від 26.08.2020 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про підсумки виконання Програми соціально – економічного розвитку території Андріївської сільської ради за 1 півріччя 2020 року.

Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економічного розвитку,інвестицій та житлово – комунального господарства сільської ради.

2.Про виконання делегованих повноважень у сфері житлово - комунального господарства.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст відділу економічного розвитку,інвестицій та житлово – комунального господарства сільської ради .

3.Про стан надходження  місцевих податків та зборів  до місцевого бюджету за 1 півріччя 2020 року.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради.

4. Про підсумки виконання місцевого  бюджету ОТГ Андріївської сільської ради за І півріччя 2020 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна,головний бухгалтер сільської ради.

5. Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Андріївської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років.

Інформують керівники установ, підприємств: Діхтенко С.І.,Мірошниченко С.В.,

Смирнова М.Д.,Мороз М.М.,Білобрид Г.В.,Демічева Н.І.,Дячек О.В.,Задорожня Л.Г.,

Назаров М.Є.,Нікітіна Н.М., Задорожня О.І.,Чеберко О.М.

6.Про стан виконання та дотримання земельного та природоохоронного законодавства, використання і охорони землі на підвідомчій території.

Інформує: Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, АПК, екології та благоустрою сільської ради .

7.Про внесення змін до складу Тендерного комітету Андріївської сільської ради з

питань закупівель,товарів,робіт і послуг.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому сільської ради.

8.Про затвердження Положення про порядок видачі довідок громадянам у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна,начальник загально – організаційного забезпечення і кадрової роботи сільської ради.

9. Про внесення змін до рішення виконкому Андріївської сільської ради від 27.05.2020 № 77 «Про надання житла багатодітній сім’ї  Новік В.К.».

Інформує: Мороз Василь Андрійович,головний спеціаліст (юрисконсульт) сільської ради.

10.Про внесення змін до рішення виконкому Андріївської сільської ради від 27.05.2020 № 78 «Про надання житла багатодітній сім’ї  Бутенко Н.М.».

11.Про накладення адміністративного стягнення на гр. Пархоменко Владислава Віталійовича.

12.Про внесення змін до штатного розпису Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна,начальник гуманітарного відділу сільської ради.