A A A K K K
для людей із порушенням зору
Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

бюджет на 2018 рік

                                                                     

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

CЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                 Р І Ш Е Н Н Я

 

від  22.12.2017 року № VII/ 3-45   

с. Андріївка

Про  бюджет ОТГ с.Андріївка на 2018 рік

 

Відповідно до пункт 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ( зі змінами та доповненням), керуючись Законом України  Про Державний бюджет України на 2018 рік, відповідно до Конституції України, Бюджетного Кодексу України та враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій за напрямками, Андріївська сільська рада , -

В И Р І Ш И Л А  :

1.Установити :       

       1.1    Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету  на 2018 рік у сумі 29 013,0 тис. грн. , у тому числі за рахунок інших субвенцій 7 027,1тис.грн.

       1.2.   Обсяг доходів загального фонду сільського бюджету визначено в сумі  28 524,2 тис. грн. і спеціального фонду бюджету визначено в сумі 488,8 тис. грн. (додаток №1)

       1.3. Розмір оборотної касової готівки сільського бюджету визначено у сумі 10,0 тис. грн..

2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2018 рік у сумі 29 013,0 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду сільського  бюджету у сумі  26 565,8 тис. грн. та видатки спеціального фонду сільського бюджету у сумі 2 447,2 тис. грн. (додаток № 3).

3. Установити  профіцит загального фонду місцевого бюджету в сумі 1 958,4 тис.грн.

(додаток 2)

4. Установити дефіцит спеціального фонду бюджету в сумі 1 958,4 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку

 (спеціального фонду).

5. Встановити, що в 2018 році

       5.1. У доходи загального фонду сільського бюджету зараховуються податки і збори,перелік яких визначено ст.69  Бюджетного кодексу України:

       5.2.Плата за землю, що надходить до місцевого бюджету, не має цільового призначення і спрямовується на фінансування витрат загального фонду сільського бюджету.

       5.3.До доходів спеціального фонду сільського  бюджету зараховуються податки і надходження, перелік яких встановлено ст.69-1,71 Бюджетного кодексу України .

             Доходи спеціального фонду сільського бюджету використовуються на заходи, передбачені законодавством.

6.Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету  на 2018 рік за їх економічною структурою:

  • оплата праці працівникам бюджетних установ (код 2110);
  • нарахування на заробітну плату (код 2120)
  • забезпечення продуктами харчування (код 2230)
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270)
  • дослідження і розробки, окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм( код 2280)

   

7. Заборонити здійснення розрахунків з бюджету у не грошовій формі, в тому числі шляхом взаємозаліків, бартерних операцій і заліку зустрічних вимог у фінансових установах.

8.Затвердити у складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію сільських програм і спільних заходів:

  • на фінансування заходів по благоустрій сіла – 711,7 тис. грн.
  • на реалізацію програм та заходів по розвитку фізичної культури і спорту – 35,0 тис. грн.
  • фінансова підтримка комунальних підприємств 1 000,0 Тис. грн.

9. Встановити, що:

         9.1.Фінансування витрат сільського бюджету здійснюється в межах фактичних надходжень доходів з впровадженням режиму економії.

        9.2. У разі наявності простроченої заборгованості по заробітній платі, стипендіях, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії,  розпорядники коштів 

сільського бюджету в межах відповідних бюджетних асигнувань не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ ( крім захищених статей бюджету) до погашення такої заборгованості

         9.3. Надавати право брати зобов’язання на здійснення видатків тільки в межах відповідних бюджетних призначень, встановлених їм на 2018 рік, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік органами Державної казначейської служби.

        9.4. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов праці та розміру заробітної плати : на  проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання та послуги зв’язку , які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

10. Делегувати повноваження виконкому сільської ради приймати в міжсесійний період рішення щодо використання коштів, які над планово надходять до доходної частини бюджету ради та про перерозподіл асигнувань на підставі звернень керівників бюджетних установ між напрямками видатків за функціональною та економічною ознаками.

11. Надати право голові сільської ради та в разі його відсутності секретарю ради укладати угоди з головним управлінням Державного казначейства  України в Донецькій області на одержання за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на умовах їх повернення без нарахування відсотків за користуванням цими коштами:

   - позичок для покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків загального фонду.

12. Згідно статті 16 Бюджетного кодексу України  «Надати право голові сільського бюджету в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах, з подальшим поверненням таких коштів до кінця  поточного бюджетного періоду».

13. Сільському голові при затвердженні сільського бюджету:

         13.1.Забезпечити впорядкування видатків, що здійснюються за рахунок бюджетних асигнувань з приведенням показників по мережі,  штатів та контингенту установ і організацій, що фінансуються з місцевого бюджету у відповідність з бюджетними призначеннями на їх утримання у 2018 році.

      13.2.Відповідно укладених угод з районною радою і райдержадміністрацією міжбюджетні трансферти  у вигляді субвенції районному бюджету на виконання обласних і районних регіональних програм та спільних заходів.

14. Додатки є невід’ємною частиною цього рішення.

15. Рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року і діє по 31 грудня 2018 року.             

16.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, інфраструктури, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова Позіра Н.Д.)

 

 

 

 

 

Андріївський  сільський голова                                                                  М.Я. Діхтенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь