20 сесія від 29.01.2019 року

Порядок денний чергової 20 сесії 7-го скликання від 29.01.2019 року

1. Про затвердження звіту сільського голови про роботу виконавчого комітету Андріївської сільської ради за 2018 рік

Доповідач – Діхтенко Микола Якович, сільський голова

2. Про затвердження звіту про виконання  Програми  економічного і соціального  розвитку Андріївської сільської ОТГ за 2018 рік

Доповідач – Діхтенко Микола Якович , сільський голова

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Андріївської сільської ОТГ на 2019 рік

Доповідач - Самойленко Наталія Миколаївна., начальник відділу економіки, будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства

4.Про затвердження офіційної символіки Андріївської  об’єднаної територіальної громади

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради

5. Про виконання сільської цільової Програми фінансової підтримки КП "Грінтур" Андріївської  сільської  ради за 2018 рік.

Доповідач - Дячек Олександр Вікторович, директор КП «Грінтур»

6. Про затвердження Програми «Розвитку культури та охорони культурної спадщини на території  Андріївської сільської ради на  2019-2021 роки»

Доповідач - Мірошніченко Даря Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

7. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді Андріївської ОТГ на 2019 - 2021 роки

Доповідач - Мірошніченко Даря Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

8. Про затвердження Програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Андріївської ОТГ на 2019-2021 роки

Доповідач - Мірошніченко Даря Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

9. Про затвердження Програми  «Захисник Вітчизни- 2019» по Андріївській сільській раді.

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради

10. Про затвердження  Програми «Безпечне село» по Андріївській сільській раді на 2019 -2021р.р.

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради

11. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - жителів Андріївської сільської ОТГ на 2019 рік

Доповідач- Мірошніченко Даря Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

12. Про затвердження Програми розвитку шкільної освіти на території Андріївської сільської обєднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідач- Мірошніченко Даря Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

13. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на території Андріївської сільської обєднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідач- Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

14. Про затвердження Програми розвитку позашкільної освіти на території Андріївської сільської обєднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідач- Мірошніченко Даря Дмитрівна, начальник гуманітарного відділу

15. Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2019-2021 роки.

Доповідач- Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради

16. Про затвердження Положення про сільський цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища та Порядку планування і використання коштів сільського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища Андріївської сільської ради на 2019 рік.

Доповідач- Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, АПК та екології.

17. Про Програму розвитку мінерально – сировинної бази, раціонального використання та охорони надр Андріївської сільської ради на 2019-2021 рік.

18. Про Програму розвитку земельних відносин на території Андріївської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки.

19. Про місцеву екологічної Програму на 2019-2021 рік.

20. Про передачу в оперативне управління КП «Грінтур» Андріївської сільської ради грузопасажирського автомобіля.

Доповідач- Діхтенко Микола Якович, сільський голова

21. Про затвердження переліку майна комунальної власності  Андріївської сільської ОТГ  яке пропонується для відчуження в 2019 році.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

22.  Про продовження терміну дії договору  оренди нежитлового приміщення для  Словянського відділення ГУНП в Донецькій області.

Доповідач – Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар ради.

23.Про встановлення лімітів на  використання паливно-мастильних матеріалів на легкові

автомобілі, які  обслуговують Андріївську сільську раду.

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерської звітності та обліку.

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ»

25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної  ділянки  в оренду ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

30. Про затвердження проекту землеустрою  та передачу земельної  ділянки  в оренду  ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки загальною площею 2,3070 га ПРАТ «ВЕСКО».

32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  в оренду  ПРАТ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ».

33. Про преміювання сільського голови Андріївської ОТГ за січень 2019 року.

Доповідач- Діхтенко Микола Якович, сільський голова