порядок денний 2 сесії 8 скликання Андріївської сільської ради

Проєкт порядку денного 2 сесії 8 скликання Андріївської сільської ради

1. Про створення фінансового відділу Андріївської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

Доповідач – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського відділу та звітності.

2. Про створення відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Андріївської сільської ради та затвердження Положення про відділ.

3. Про створення Комунальної установи Центр надання соціальних послуг

Андріївської сільської ради.

Доповідач – Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник гуманітарного відділу.

4.Про затвердження Програми економічного і                                                                  соціального  розвитку  Андріївської сільської ОТГ на 2021 рік.

Доповідач – Коновалова Інна Валеріївна, спеціаліст ІІ кат. загально-організаційного відділу та кадрової роботи.

5. Про сільську  Програму фінансової підтримки  КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради Донецької області.

6.Про сільську Програму  «Здоров’я населення» Андріївської ОТГ на  2021 рік.

7.Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - жителів  Андріївської сільської ОТГ на 2021 рік.

Доповідає – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар Андріївської сільської ради.

8.Про Програму шкільного харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах Андріївської сільської ради в 2021 році.

Доповідач – Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник гуманітарного відділу.

9. Про організацію харчування закладів дошкільної освіти Андріївської сільської ради  у 2021 році.

Доповідач – Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник гуманітарного відділу.

10. Про затвердження Місцевої Програми компенсації обгрунтованих витрат (різниці в тарифах) на надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів КП «Грінтур», що надає послуги населенню Андріївської ОТГ на 2020 рік.

11. Про затвердження  Положення про сільський цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища та Порядку планування і використання коштів сільського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища Андріївської сільської ради на 2021 рік.

Доповідає – Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних питань, АПК, екології та благоустрою.

12. Про цільову соціальну програму щодо зміцнення захисту населення, території та об’єктів Андріївської ОТГ від пожеж, надзвичайних ситуацій, стихійних лих та  їх наслідків, шляхом покращення матеріально-технічної бази 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області на 2021 рік.

Доповідач – Самойленко Наталія Миколаївна, секретар Андріївської сільської ради.

13. Про створення резервного фонду  сільського бюджету Андріївської ОТГ.

Доповідає – Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського відділу та звітності.

14. Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади Андріївської сільської ради на  2021  рік.

15. Про розміщення у 2021 році тимчасово  вільних  коштів  спеціального фонду на вкладний (депозитний)  рахунок  Андріївської сільської ради на 2021 рік.

Доповідає - Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер Андріївської сільської ради.

16. Про придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення умов проживання.

Доповідає – Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

17. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку нежитлових приміщень і надання дозволу на передачу в оренду майна, що належить до комунальної власності Андріївської сільської ради.

Доповідач - Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт) сільської ради.

18. Про внесення змін до рішення Андріївської сільської ради № VII/ 39 – 1349 від  06.11.2020  ««Про затвердження структури та штатного розпису і витрат Андріївської сільської ради VІІ скликання та її виконавчого апарату на 2020 рік», в новій редакції».

19.Про затвердження структури та штатного розпису  Служби у справах дітей

Андріївської сільської ради на 2021 рік .

20.Про затвердження структури та штатного розпису і витрат Андріївської сільської ради VІІ скликання та її  виконавчого апарату на 2021 рік.

21.Про створення робочих місць по Андріївській сільській раді на 2021 рік.

22.Про впорядкування умов оплати праці сільського голови Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади  в 2021 році.

23.Земельні питання.

24.Різне.